3 نمونه از بهترین کلمن های آب موجود در بازار

دسته بندی ها :

همان‌طور که می‌دانید امروزه در هرمکانی استفاده از انواع مختلف از کلمن های آب در بین خانواده‌های ایرانی مرسوم شده است. خصوصاً زمانی که بخواهیم در فصول گرم از آن‌ها برای نوشیدن مایعات استفاده کنیم؛ اما جالب است بدانید به دلیل تکنولوژی‌های پیشرفته در ساختار طراحی دیواره داخلی کلمن های آب حتی در فصول سرد نیز می‌تواند برای نگهداری انواع مایعات گرم در طولانی‌مدت از آن استفاده نمود. اهمیت استفاده و خرید این محصولات زمانی آشکار می‌شود که بخواهید به مسافرت طولانی‌مدت رفته و نیاز داشته باشید تا آن را برای نگهداری طولانی‌مدت مایعات در اختیار داشته باشید. اینجا است که شاخصه اصلی طراحی کلمن های مختلف آب خود را نشان خواهد داد زیرا برای نگهداری طولانی‌مدت محصولات غذایی خصوصاً نوشیدنی‌های سرد و یا گرم بسیار مفید خواهد بود.

انواع کلمن های آب موجود در بازار

به‌صورت کلی در بازار انواع مختلفی از کلمن های آب در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف موجود است ما در این بخش 3 نمونه از بهترین کلمن های آب موجود در بازار که به‌صورت سلیقه‌ای نیز خریداری می‌شوند معرفی خواهیم کرد.

کلمن های شیشه ای آب

امروزه در بسیاری از مجالس ازجمله عروسی‌ها و یا مراسم تحریم به دلیل زیبایی و به‌نوعی مشخص شدن داخل محتویات از کلمن آب شیشه‌ای استفاده می‌کنند حتی برخی از بانوان خانه‌دار برای تزئین دکور در آشپزخانه خود ممکن است از انواع مختلف از کلمن های شیشه‌ای بزرگ و کوچک استفاده نمایند. این مدل از کلمن ها نیز در طرح‌ها و اندازه‌های مختلفی ساخته می‌شوند.

کلمن های استیل

همان‌طور که کاملاً از عنوان این مطلب برمی‌آید کلمن های استیل معمولاً جنس استیل ضدزنگ و مقاوم تشکیل‌شده‌اند. لازم به ذکر است این محصولات به دلیل خاصیت نگه‌دارندگی بالای مواد غذایی در بین کلمن های دیگر ممکن است محبوبیت خاص داشته باشد.

کلمن های پلاستیکی

معمولاً یکی از پرکاربردترین و درعین‌حال اقتصادی‌ترین محصولاتی که توسط افراد مختلفی استفاده می‌شود کلمن آب پلاستیکی خواهد بود. لازم به ذکر است امروزه در بازار محصولات پلاستیکی ایران مارک های معتبر کلمن های آب وجود دارد که برند جهان یکی از با سابقه ترین مارک ها خواهد بود که سالیان سال حتی به کشورهای همسایه نیز صادر می شود. استفاده و خرید کلمن آب در فروشگاه جهان پلاستیک به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان اصلی این محصولات به‌راحتی انجام خواهد شد شما عزیزان می‌توانید با تماس با شماره درج‌شده در روبروی هر محصولات در صفحه سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برچسب ها :

نظرات شما

0
X
Call Now Buttonتماس مستقیم تلفنی