کلمن آب مسافرتی

دسته بندی ها :
کلمن آب مسافرتی

کلمن آب مسافرتی

آب20لیتری 1 250x300 - کلمن آب مسافرتی

کلمن آب مسافرتی

مسافرت و گشت و گذار یکی از پرطرفدارترین و مورد استقبال ترین تفریحات خانواده‌ها است بنابراین مردم در تعطیلات و اوقات فراغت خود به سفر و یا پیک نیک می روند.برای داشتن سفری خوب و راحت هر فردی نیازمند به همراه داشتن یک سری وسایل است که از مهمترین و اساسی‌ترین این وسایل می توان کلمن آب و فلاسک آب یا ترموس آب را در نظر گرفت.

داشتن کلمن آب برای همراه داشتن آبی خنک و گوارا بسیار اهمیت دارد و یا همراه داشتن کلمن صندوقی برای حمل کردن مقدار بیشتری آب و یا خنک نگه داشتن نوشیدنی ها یا مواد غذایی برای زمان طولانی تر در مسافرت طرفداران زیادی را به همراه دارد.
فلاسک آب یا همان ترموس آب چندان اهمیت کمتری نسبت به کلمن آب ندارد زیرا در خیلی از مواقع که مشغول سپری کردن اوقات فراغت در هوای خوب و خنک هستیم خواهان خوردن یک نوشیدنی گرم و دلچسب هستیم.

فلاسک آب این امکان را فراهم می آورد تا بتوانیم در هر جایی که هستیم یک نوشیدنی گرم به همراه خود داشته باشیم و از خوردن آن لذت ببریم.
فلاسک آب و کلمن پلاستیکی هر دو جزء محصولات تولید شده در کارخانه ی جهان پلاستیک هستند که برای رفاه حال مشتریان تولید و عرضه میگردد.
قیمت کلمن آب در کارخانه ی جهان با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار میگیرد.تولید کلمن آب در این کارخانه ی مجهز در سایز و رنگ بندی متنوع انجام می‌گیرد تا باب سلیقه همه ی مشتریان عزیز قرار بگیرد.

ویژگی های کلمن آب مسافرتی جهان:

۱.طراحی کلمن آب جدید به زیباترین نحو ممکن
۲.رنگ بندی متنوع
۳.تولید کلمن پلاستیکی از جنس پلاستیک درجه یک و مرغوب
۴.سایز و ابعاد متنوع
۵.دارای شیرکلمن پلاستیکی قابل تعویض

انواع کلمن آب مسافرتی جهان

کلمن آب جهان در سایزهای مختلف و رنگ بندی متنوع برای مثال کلمن آب 20لیتری،4لیتری و…تولید و عرضه میگردد که شما عزیزان برای آشنایی بیشتر با این محصولات می توانید به بخش کلمن آب مراجعه کنید

مطالب مرتبط

نظرات شما

0
X
Call Now Buttonتماس مستقیم تلفنی